czlonkostwo w klubie sportowym

Wszystko co związane ze strzelectwem sportowym.
Awatar użytkownika
Krzyskoo

czlonkostwo w klubie sportowym

Post autor: Krzyskoo » 11 lut 2016, 21:22

czy oprócz Sekcji Strzeleckiej WKS Śląsk można jeszcze gdzieś się zapisać aby mieć 3 miesięczny staż?
Chodzi mi o Wrocław oczywiście
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
darjerz

Re: czlonkostwo w klubie sportowym

Post autor: darjerz » 12 lut 2016, 21:17

W snajperze to chyba nie ale zawsze można zapytać 21 maja walne.
Always Look On The Bright Side of Life

piotrm

Post autor: piotrm » 12 lut 2016, 21:19

Zapytaj w w bractwie kurkowym niebieskich. bractwokurkowe.eu

Jarek

Post autor: Jarek » 24 mar 2016, 20:06

"Agat" Złotoryja bardzo fajny klub, pomimo tego, że jestem z Wrocławia zapisałem się tam. W dniu 23.03.2016 odbył się we Wrocławiu egzamin. Egzamin zdałem. Polecam ten klub bo terminy kursów mogą być wcześniej niż we Wrocławiu. Z tego co mówią Koledzy egzamin w WKS planowany chyba na lipiec. Myślę, że Agat do tego czasu zorganizuje ich kilka (jest dużo chętnych). Klub działa prężnie, super atmosfera, polecam. Piszę dla innych Kolegów bo Krzyskoo szczegóły zna.

piotrm

Post autor: piotrm » 25 mar 2016, 17:45

Jest jeszcze COLT Oława, narazie nie mają strony, ale są na facebooku. Skladka taka sama jak w WKS, jednak z tego co mówili to mozna placić miesiecznie 30zl/mc.

Wojto

Post autor: Wojto » 25 mar 2016, 18:55

Jarek pisze:Egzamin zdałem. Polecam ten klub bo terminy kursów mogą być wcześniej niż we Wrocławiu.
Też zdałem :-)
Najbliższy egzamin na patent w WKS jest za dwa tygodnie, 6 kwietnia.

Jarek

Post autor: Jarek » 25 mar 2016, 20:35

Egzamin jest tylko kursu nie ma.

Ron_Lopez

Post autor: Ron_Lopez » 26 kwie 2016, 10:17

Krzyskoo pisze:czy oprócz Sekcji Strzeleckiej WKS Śląsk można jeszcze gdzieś się zapisać aby mieć 3 miesięczny staż?
Chodzi mi o Wrocław oczywiście
Pozdrawiam
Ogólnie to przydałaby się na forum informacja o wrocławskich oraz okolicznych klubach strzeleckich i strzelnicach sportowych.

Z kolei Tobie proponowałbym zapisanie się do klubu, który jest akurat poza Wałbrzychem: LOK Stowarzyszenie Dolnośląski Klub Strzelcki
http://www.czak.walbrzych.pl/kontakt.htm, do którego należę obecnie ja oraz kilku moich kolegów.
- Siedziba klubu znajduje się w Wałbrzychu, ale Pani Sekretarz (p. Ewa Ziembicka), regularnie co 1-2 tyg bywa we Wrocławiu - w siedzibie LOK na Świdnickiej i wszystkie formalności można odbyć na miejscu. Przesympatycznie i konkretnie.
- Klub organizuje od marca do października zawody klubowe 1x m-c - aktualnie na Strzelnicy Myśliwskiej w Bronówku k/ Dobromierza (rok temu był to Jawor)
- po odbyciu 3-miesięcznego stażu w klubie (można brać udział w strzelaniach, po których jest komunikat klubowy "trening" zamiast "startu" - przydatny potem w WPA) odbywa się płatny kurs przygotowawczy do egzaminu na patent.
- po ukończeniu kursu, klub wysyła swoich nowych członków na egzamin PZSS, gdzie uzyskują patent strzelecki - P(istolet), K(arabin) , S(trzelba)
Trzech moich kolegów poszło tą drogą, 2 już jest 'patentowanych", trzeci będzie zdawał egzamin za tydzień.
Wiem, że jest duże zainteresowanie więc przy zapisie teraz, staż umożliwi Ci odbycie kursu i egzamin po wakacjach.
darjerz pisze:W snajperze to chyba nie ale zawsze można zapytać 21 maja walne.
Zmieniając klub dzwoniłem do Snajpera (klub policyjny). Przyjmują w swoje szeregu tylko pracowników MSWiA oraz emerytów resortowych. Odmówili mi członkowstwa.

Awatar użytkownika
donia

Post autor: donia » 26 kwie 2016, 16:02

Ja jestem w Colt Oława. Czasowo z Obornik tak jak do wks - godzina jazdy. A ludzie super.
donia
=Wrocław=

Awatar użytkownika
Walther

Post autor: Walther » 13 lis 2017, 00:48

Właśnie też mysle o zapisaniu się do klubu i patencie na sportowa.Co mi doradzicie bo słyszałem o Złotoryi. Póki co używam swego remika :)

Jarek

Post autor: Jarek » 13 lis 2017, 18:47

Zapisz się do Amatora... zaczęli bardzo prężnie działać: zawody, kursy itd...

https://braterstwo.eu/

ODPOWIEDZ